Multi-Hotel Revenue Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. április 14. 12:03

Szeretnél csatlakozni a Mellow Mood Hotels csapatához?

Nemrégiben alakult központi értékesítési csapatunk Revenue Management részlege Multi-Hotel Revenue Managert keres. Olyan embert keresünk, aki dolgozott már hasonló munkakörben, proaktív, nyitott az új feladatokra és remek csapatjátékos. Jelentkezőnk felel két, vagy akár három szálloda értékesítési stratégiájáért és az adott szállodák bevételeinek maximalizálásáért.

Feladatok:
• revenue management folyamatok végrehajtása a cégcsoporton belül 2-3 hotelre vonatkozóan,
• bevétel maximalizálása,
• előrejelzések készítése, kivizsgálása,
• napi értékesítési tervek frissítése,
• beszámolók, elemzések elkészítése,
• versenytársak elemzése,
• adminisztrációs, operatív és esetleges szervezési feladatok elvégzése,
• a cégcsoport képviselete

Elvárások:
• felsőfokú végzettség,
• hasonló munkakörben szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
• magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• gyors és precíz munkavégzés,
• csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd,
• kiváló megjelenés,
• feddhetetlen előélet

Mit ajánlunk:
• stabil háttérrel rendelkező vállalatot,
• fiatalos csapatot,
• változatos, kihívást jelentő feladatokat egy profi értékesítési csapaton belül,
• előrelépési lehetőséget,
• versenyképes juttatási csomagot

Előnyt jelent:
• Availpro ismeret
• IDeaS ismeret
• Hostware ismeret

Amennyiben ajánlatunk elnyerte tetszését, várjuk jelentkezését és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:

 (x)