Multi-property Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. január 13. 16:00

A Multi-property Front Office Manager:

  • Felelős a Budapest Marriott Hotel és a Millennium Court Marriott Executive Apartments Front Office személyzetéért és a részleg lehető leghatékonyabb működéséért.
  • A felelősségi területei közé tartozik a Bell Staff, Call Center és a Front Desk. Irányítja és együttműködik a Front Office csapattal, a részleghez kapcsolódó összes feladat sikeres végrehajtása érdekében, emellett részt vesz a napi operációs feladatokban is. Törekszik arra, hogy folyamatosan javítsa a vendégek és a kollégák elégedettségét, valamint maximalizálja a részleg pénzügyi teljesítményét.

Főbb feladatok:

  • Ösztönzi és építi a kölcsönös bizalmat a csapattagok között
  • Felügyeli és koordinálja az csapatának tagjait
  • Támogatja a pénzügyi/üzleti döntéshozatalt
  • Kezeli a napi operációs feladatokat
  • Kellően ismeri a munkavállalói pozíciókat ahhoz, hogy egy-egy csapattag távollétében elláthassa azok feladatait
  • Kezeli a vendégek problémáit és panaszait
  • Azonosítja a Front Office részleg kihívásait, és elősegíti a megoldások kidolgozását

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 év releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelv folyékony ismerete (írásban és szóban)
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Vezetői készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ötcsillagos szállodában szerzett munkatapasztalat
  • Opera szállásfoglalási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • BKK bérlet próbaidő után
  • Étkezés
  • Privát egészségbiztosítás
  • Nemzetközi háttér
  • Marriott kedvezmények az egész világon
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest Marriott Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz