Munkatársat keres a Köveskáli Káli Art Inn

Forrás: turizmus.com

 2016. március 16. 09:21

A Stílusos Vidéki Szálloda szövetség egyik oszlopos tagja, a Köveskáli Káli Art Inn keres munkatársat, a házigazda teendők megosztására, aki azonosulni tud a szálláshelyünk nem mindennapi stílusával, közel áll hozzá vagy szívügye a klasszikus értelemben vett vendéglátás, és szereti a kihívásokat.

Feladatok:
- irodavezetés (számlák utalása, munkaügyek naprakészen tartása, jelenléti ívek kinyomtatása, kitöltetése, továbbítása a munkaügyre, pénztárgép nyitása, zárása, iratok rendszerezése, rendben tartása, járulék utalások, postázás,)
- Vendég érdeklődések megválaszolása e-mailben, telefonon, személyesen
- Ajánlatok küldése
- Szállodai foglalási rendszer kezelése, számlázás, ki és bejelentkeztetés
- Vendég fogadása, szobába vezetés, tájékoztatás
- A házigazdák távollétében a helyettesítés, szállodavezetés.

Követelmények:
- idegen nyelv, készség szintű ismerete levelezésben és társalgásban
- excel, word, outlook gyakorlati ismerete
- precíz munkavégzés
- igényes külső megjelenés
- magabiztosság
- lojalitás
- diszkréció

Amit mi kínálunk: sok munka és sikerélmény egész évben 8 órás munkaviszonyban.

Fényképes önéletrajzot és bérigényt az alábbi címre várunk:

 (x)