Műszaki ellenőr/Projektmenedzser, Danubius Hotels Group

Forrás: turizmus.com

 2017. január 03. 12:58

A DANUBIUS HOTELS GROUP Központi műszaki-beruházási csapatába MŰSZAKI ELLENŐR/PROJEKTMENEDZSER munkatársat keres.

Feladatok:

  • A központi szervezet tagjaként részt a vállalati beruházások műszaki előkészítésében, lebonyolításában, műszaki ellenőrzésében.
  • A beruházási/fejlesztési elképzelések koncepcionális megalapozásától a tervezési folyamat (engedélyezési/kivitelezési tervek) nyomon követésén át az engedélyezési eljárásig menedzseli az egyes projekteket.
  • Tevékeny szerepet vállal az egyes beruházási programok költségtervezésében.
  • Projektvezetőként koordinálja a folyamatban lévő beruházásokat, a lebonyolítás teljes folyamatát irányítja, ellenőrzi.
  • A szakterületének megfelelő műszaki ellenőrzési tevékenységet végez, biztosítva, hogy a kivitelezés a tervek, a megrendelői elképzelések, a hatósági előírások és a szakmai alapelvek szerint valósuljanak meg.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beruházás- vagy kivitelezés-irányításban szerzett gyakorlat
  • B-típusú jogosítvány
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerező és átlátóképesség
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzési képesség
  • Elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó megjelenés, megnyerő modor

Előnyt jelent: nagyobb méretű ingatlan üzemeltetésében szerzett gyakorlat és/vagy tervezői gyakorlat, műszaki ellenőri végzettség

Jelentkezés: magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Kőhalmi Brigitta – személyügyi munkatárs

(x)