Műszaki és karbantartási vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 25. 08:00

A szálloda folyamatos és zavartalan működésének műszaki biztosításáért, a beruházások, karbantartások lebonyolításáért és a műszaki részleg munkájának irányításáért felelős.

Főbb feladatok:

  • Napi, heti, havi, karbantartáshoz kapcsolódó ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Vízvezeték-szerelés, fűtéskarbantartás, épületgépész-, festő- és asztalosmunkák elvégzésének koordinálása
  • A szállodai berendezések biztonságos működésének felügyelete és biztosítása
  • Külső cégekkel való kapcsolattartás, az elvégzett tevékenység ellenőrzése, felelős igazolása
  • Javaslattétel a fenntartási munkák ütemezésére, végrehajtásának elrendelése, megszervezése és ellenőrzése
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása
  • Gépek, eszközök napi rendelkezésre állásának biztosítása
  • Váratlan meghibásodások gyors, szakszerű elhárításának koordinálása
  • Elérhetőség vészhelyzet esetén

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy technikum
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Épületkarbantartás terén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatirányításban szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Étkezés és kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Sárvár

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk