Műszaki igazgató, Budapest Marriott Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. július 28. 10:20

A Budapest Marriott Hotel Műszaki igazgatót keres.

Leendő munkatársunk feladata a Budapest Marriott Hotel és a Millennium Court Executive Apartments műszaki osztályainak vezetése szorosan együttműködve a részlegen dolgozó kollégákkal.

Főbb feladatok:
• A szálloda teljes körű műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása
• Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése
• Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
• Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
• Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
• Műszaki minőségbiztosítási feladatok ellátása
• Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal, alvállalkozókkal
• A szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése, teljesítési igazolások kiadása
• Műszaki beruházások előkészítésében, magvalósításában való részvétel
• Munkatársak támogatása, fejlesztése
• Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása és betartatása
• A szálloda energiafelhasználásának folyamatos ellenőrzése, megtakarítási programok készítése, energia- és költséghatékonyabb üzemelés biztosítása
• A műszaki alkatrész- és anyagraktár működésének felügyelete, készletnyilvántartása, a beszerzendő alkatrészek listájának és azok forrásának meghatározása

Elvárások:
• Végzettség : Elektromos/épületgépész/műszaki diploma
• Nyelvtudás : Angol tárgyalási szinten
• Szakmai tapasztalat: Elvárás az 5 éves ingatlanüzemeltetés (emelt kategóriájú irodaházak és szállodák) területén megszerzett vezetői tapasztalat
• Önálló, minőségorientált munkavégzés
• Magas fokú kommunikációs, szervezői és vezetői készség
• Szakmai igényesség, motiváció
• Kiváló csapatmunka

Amit nyújtani tudunk Önnek:
• Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
• Stabil, nemzetközi háttér
• Térítésmentes személyzeti étkezés
• Kiváló tömegközlekedés
• Utazási költségtámogatás
• Előrelépési lehetőség
• Kiváló munkakörülmények
• Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb)
• Változatos munkakör

A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother/Dolgozó Anyák, Diversity Inc./Sokszínűségi egyesület, és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.

A Marriott egyenlő esélyeket biztosító vállalat, elkötelezett a sokszínű munkavállalói állomány alkalmazásáért és a befogadó kultúra fenntartásáért.

Munkaidő:
Rugalmas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen a pozícióra a karrier oldalunkon, melyet az alábbi linken tud elérni: