Műszaki pozíciók

Forrás: turizmus.com

 2021. március 24. 16:50

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest Műszaki csapata új kollégákat keres VILLANYSZERELŐ & GÉPÉSZ munkakörökbe.

Főbb feladatok

Villanyszerelő:

  • Kis- és középfeszültségű hálózatokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák elvégzése
  • Elszámolási fogyasztásmérők felügyelete, fázisjavító berendezések ellenőrzése, 0,4 KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése
  • HVAC berendezések, konyhatechnológia, uszodagépészet biztonságos, folyamatos áramellátásának biztosítása

Gépész:

  • A szálloda hűtés-, fűtés-, meleg és ivóvíz, valamit légtechnikai rendszereinek, konyhatechnológiájának, uszodagépészetének biztonságos üzemeltetése
  • Általános karbantartási feladatok, hibafeltárási tevékenységekben való részvétel, műszaki hibák elhárítása

Elvárások:

Villanyszerelő munkakör esetében:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség + villamos állomáskezelő/elektrikus szakképesítés

Gépész munkakör esetében:

  • Szakirányú végzettség (Épületgépész, fűtés- és/vagy vízszerelő szakképesítés) + kisteljesítményű kazánfűtői képesítés és kazánkezelői gyakorlat, vízvisszaforgató berendezés- kezelői/uszodagépész képesítés előnyt jelent

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Munkaidő: változó

Munkavégzés helye: Kempinski Hotel Corvinus, Budapest