Műszaki vezető

Forrás: turizmus.com

 2023. január 25. 08:00

Főbb feladatok:

  • A szállodai épületek, berendezések és infrastruktúra üzemeltetéséhez, működéséhez szükséges műszaki rendszerek hatékony működtetése
  • A szálloda folyamatos és zavartalan működésének műszaki biztosítása
  • Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
  • A műszaki részleg munkájának irányítása, feladatok kiosztása, beosztás készítése
  • Napi, heti, havi karbantartáshoz kapcsolódó ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
  • Szállodai berendezések biztonságos működésének felügyelete és biztosítása
  • Külső cégekkel való kapcsolattartás, az elvégzett tevékenység ellenőrzése, felelős igazolása
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal, levelezések bonyolítása
  • Műszaki beruházások előkészítésében, magvalósításában való részvétel
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása és betartatása,
  • Gépek, eszközök napi rendelkezésre állásának biztosítása
  • Elérhetőség vészhelyzet esetén

Elvárások:

  • Gépész-épületgépész vagy mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakört
  • Kiemelkedő bérezést, valamint étkezési és utazási hozzájárulást
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahelyet és fiatalos csapatot

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz