Műszaki vezető, budapesti szálloda

Forrás: turizmus.com

 2020. június 12. 11:30

Hotel Regnum Residence**** új munkatársat keres műszaki vezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A szállodai épületek, berendezések és infrastruktúra üzemeltetéséhez, működéséhez szükséges műszaki rendszerek hatékony működtetése
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása
  • Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal, levelezések bonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése, teljesítési igazolások kiadása
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel.
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása
  • Műszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése
  • A működéshez szükséges kisebb anyag-, áru- és eszközbeszerzések lebonyolítása

Elvárások:

  • Gépész vagy épületgépész végzettség
  • Létesítményüzemeltetés területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat elvárás, szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Min. 2 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű környezetben
  • Változatos munka

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz.