Nappalos-éjszakás recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. október 20. 16:23

A Hotel RUMban büszkék vagyunk arra, amit létrehoztunk, és mindennap teszünk azért, hogy aki belép hozzánk, legalább annyira otthon érezze magát nálunk, ahogy mi magunk. Törődünk egymással. Közösséget építünk. Ha szeretnél részese lenni küldetésünknek, itt a lehetőség hogy csatlakozz hozzánk, recepciós kollégát keresünk. Csatlakozz hozzánk!

A napi feladataid között lesznek:

  • Vendégeink érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek megválaszolása
  • Vendégpanaszok és igényeik kezelése
  • Programok, éttermek ajánlása

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel „turizmus szakos” felsőfokú végzettséggel,
  • igazán szeretsz emberekkel foglalkozni, szót értesz velük,
  • türelmes, segítőkész vagy,
  • lelkes, aktív, elkötelezett munkaerőnek tartod magadat,
  • kifejezetten jól kommunikálsz angolul,
  • szeretnél igényes, kulturált, biztos munkahelyen dolgozni.

Külön örülünk, (de nem alapfeltétel), ha

  • az angol mellett beszélsz más idegen nyelven,
  • van szállodai tapasztalatod (de a lelkes pályakezdőnek is örülünk).

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bérrel, béren felüli juttatásokkal számolhatsz
  • Hosszú távra tervezhetsz
  • Jó csapatban dolgozhatsz
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Személyzeti menüt és kávét kapsz
  • Támogatunk a szakmai fejlődésben, előrelépésben
  • Kedvezményesen sportolhatsz
  • "Törődünk veled”

Munkaidő: heti 40 óra - 12 óra/műszak

Munkavégzés helye: Hotel Rum Budapest (5. kerület)

A jelentkezéshez, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre.