Night Auditor/Éjszakás Recepciós/Recepciós, Aquincum Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 05. 18:50

A Corinthia nemzetközi szállodalánchoz tartozó Aquincum Hotel Budapest csapatának bővítéséhez várjuk új kollégáinkat Night Auditor/Éjszakás Recepciós/Recepciós pozíciókba.

Főbb feladatok:

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások kezelése
  • Transzferek ügyintézése
  • Számlák kiállítása
  • Napi zárások

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Váltott műszakbeosztás vállalása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezetben biztosíthatsz magas színvonalú szolgáltatást a vendégeknek
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk
  • Inspiráló környezetben fejlesztheted szaktudásodat
  • Térítésmentesen használhatod a szálloda wellness- és fitneszszolgáltatásait
  • Térítésmentes személyzeti étkezést biztosítunk

Munkaidő:

  • Night Auditor: hétfőtől péntekig 8 órás munkarend
  • Recepciós: heti 5 munkanap 8 órás munkarend