Night Lobby Assistant (Éjszakás, 10 órás műszakokban)

Forrás: turizmus.com

 2023. december 05. 15:30

Dinamikus, fiatalos csapatba munkatársakat keres az ötcsillagos luxus butikszálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST NIGHT LOBBY ASSISTANT pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Biztosítja a recepció hatékony működését
  • Biztosítja a szálloda biztonságos működését
  • Hatékonyan támogatja a Front Office részleg munkáját a szálloda által támasztott sztenderdek betartásával
  • Biztosítja a vendég gyors be- és kijelentkezését

Elvárások:

  • Szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Ápolt megjelenés, jó kiállás
  • Tulajdonosi szemlélet, attitűd
  • Terhelhető, kommunikatív, folytonos vendégkapcsolatot kedvelő személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Éjszakai műszakokban szerzett tapasztalat
  • 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Flexibilitás, proaktív szemlélet

Amit kínálunk:

  • Családias, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Napi étkezés
  • 8 órás bejelentés

Munkaidő: 40 h

Munkavégzés helye: Aria Hotel Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: