Night Manager , Achat Premium Hotel Budapest****

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 07. 10:00

Achat Premium Hotel Budapest**** – A 42 tagszállodával rendelkező német szállodalánc budapesti szállodája munkatársat keres Night Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai kassza, valamint vendégszámlák vezetése, terhelések ellenőrzés
  • Telefonközpont és levelezés kezelése
  • Recepciós és concierge feladatok ellátása
  • Napi zárás

Elvárások:

  • Releváns iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szállodai szoftverek felhasználói ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Éjszakai recepciósként/recepciósként szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező munkáltató
  • Piacképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Teljes munkaidős (8 órás), bejelentett állás
  • Műszakpótlék, túlóra kifizetése
  • Munkatársi kedvezményeket az Achat Hotels összes szállodájában

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Achat Premium Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk