Night Manager - éjszakai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. január 03. 16:50

Budapest VIII. kerületében található Kozmo Hotel Suites & Spa szállodába Night Manager kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szálloda éjszakai üzemeltetése
  • A check in és check out folyamatok, valamint a hozzájuk kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása az éjszakai órákban
  • Kapcsolattartás, információadás vendégek részére
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Szállodai (éjszakai) recepciós tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép- és MS Office használói ismerete
  • Opera szállodai szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló szervezőképesség, a részletekre való odafigyelés
  • Magas szintű problémamegoldó kompetencia
  • Vendégorientált gondolkodásmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • 5*-os szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Napi étkezés
  • Munkaruha biztosítása

Munkaidő: Éjszakai műszak

Munkavégzés helye: Budapest, VIII.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz