Night Manager/Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. július 19. 14:30

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel összetartó, családias csapatába keressük leendő munkatársunkat azonnali kezdéssel Night Manager pozícióra.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • 4 csillagos szállodában, az adott pozícióban eltöltött 2-3 év tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés (teljes bejelentés)
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias légkör
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével várjuk!