Night Manager/Night Auditor - Párisi Udvar Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. november 03. 16:01

A Night Auditor/Night Manager elsődleges feladatai közé tartozik: vendégek regisztrálása, foglalások, napi jelentések készítése, tranzakciók kiegyensúlyozása és a Front Office Agentek általános feladatainak kezelése.

Főbb feladatok:

  • A Hyatt-szabványok és előírások betartása a biztonságos és hatékony szállodai működés érdekében
  • A Night Audit checklist kitöltése
  • A Front Office általános feladatainak ellátása 23:00–7:00 között
  • Vendégkérések kezelése

Elvárások:

  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Erős számítógépes ismeretek, az OPERA rendszer ismerete előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő és vendégközpontú kommunikációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4 vagy 5 csillagos környezetben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezménye

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: