Novotel Budapest Centrum - SZOBAASSZONYT keres

Forrás: turizmus.com

 2023. március 02. 08:00

Tavaly szeptemberben újranyitott, 227 szobás, 4*-os szállodánkba keressük szobaasszony munkatársainkat.

Főbb feladatok:

  • A vendégszobák, eseteként a szállodai hall és a közös helyiségek rendben és tisztán tartása
  • Szennyes és tiszta textília kezelése
  • Műszaki hibák folyamatos figyelés, lejelentése
  • Szobai minibárfogyás ellenőrzése, utántöltése

Elvárások:

  • Pontos, megbízható megjelenés, környezetre igényes munkavégzés
  • Magas munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Vendégközpontú szemléletmód
  • Közvetlen, nyitott személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Szakmában versenyképes juttatási csomag, korrekt feltételekkel
  • Térítésmentes étkezés (ebéd)
  • Szállodalánc tagjainál kedvezményes lehetőségek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 1088

Jelentkezni telefonon (+36 70 946 9852) vagy az alábbi e-mail-címen lehetséges.