Nyitott pozíciók a különleges hangulatú, belvárosi Alice és D8 Hotelben, Budapest szívében

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 01. 08:00

A D8 Hotel az alábbi pozíciókra keresi új munkatársait:

  • Reggeliztető felszolgáló
  • Felszolgáló - Báros
  • Szobalány
  • Housekeeping Supervisor
  • Műszaki karbantartó (villanyszerelő)

Alice Hotel:

  • Felszolgáló – Báros

Főbb feladatok:

  • Munkaköri tevékenységek és elvárások részletes ismertetése a személyes interjúk alkalmával

Elvárások:

  • Csapatjátékos
  • Talpraesett hozzáállás
  • Nyitott, mosolygós személyiség
  • Vendégcentrikus gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv – lehetőleg angol – ismerete (elsősorban a Felszolgáló/Báros és Reggeliztető Felszolgáló munkakörökben)
  • Multitasking képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Karrier előrelépés lehetősége
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Munkaruha
  • Személyzeti étkezés
  • Jó hangulatú csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • D8 Hotel: 1051 Budapest, Dorottya utca 8.
  • Alice Hotel: 1062 Budapest, Andrássy út 116.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajz a munkakör és Hotel pontos megjelölésével