Nyitott pozíciók a Párisi Udvar Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2021. október 01. 20:40

Az ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapest keresi leendő kollégáit az alábbi pozíciókra:
  • Front Desk Agent
  • Night Auditor/Night Agent
  • Londiner
  • Cukrász
  • Szobalány
  • Szakács

Elvárások:

  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő és vendégközpontú kommunikációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4-5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: