Nyitott pozíciók a Vitta Hotel Superiorban

Forrás: turizmus.com

 2022. január 07. 17:25

Karbantartó és Szobalány pozíciókra keresünk megbízható kollégákat, azonnali kezdéssel a IV. kerületben lévő 3 csillagos szállodánkba.

Főbb feladatok:

Szobalány:

  • Távozó vendégek szobájának takarítása a szálloda sztenderdjei alapján
  • Bentlakó vendégek szobájának napi szintű takarítása a szálloda sztenderdjei alapján
  • Alkalmanként közös területek takarítása

Karbantartó:

  • A szállodai szobákban és egyéb területeken való kisebb hibák javítása
  • Alkalmanként külső vállalkozóval való együttműködés, segítségnyújtás
  • Beszámolók készítése az üzemeltetési vezető részére

Elvárások:

Szobalány:

  • Erkölcsi bizonyítvány megléte
  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Adott munkakörben eltöltött minimum 1 éves tapasztalat

  • Villanyszerelői és/vagy egyéb szakmunkás végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Többéves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Személyzeti étkezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fizetett szabadság

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz