Nyitott pozíciók Ausztriában: recepciós, felszolgáló, szakács, takarító/szobalány

Forrás: turizmus.com

 2022. május 01. 08:00

A SPORTHOTEL Heiligenblut és a LANDHOTEL POST Heiligenblut szállodáinkba recepciós, felszolgáló, szakács, takarító/szobalány munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:
További információ magyarul: Szekeres Orsolya, +43 664 4105042

Elvárások:
Recepciós:

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás
  • 2-3 év szállodai recepciós tapasztalat
  • Jó német nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Angol vagy egyéb nyelvtudás előny
  • HostWare szoftver felhasználói ismerete előny

Felszolgáló:

  • 2-3 év szállodai, éttermi tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Higiénés szabályok betartása

Szakács:

  • Rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás2-3 év konyhai tapasztalat
  • Német vagy egyéb nyelvtudás előny

Takarító/szobalány:

  • Rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Május végétől/június közepétől szeptember elejéig/közepéig, 6 napos munkahét
  • Lehetőség a későbbi téli szezoni munkavállalásra
  • Versenyképes osztrák jövedelem, 13., 14. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség a Hunguest Hotels szállodáiban
  • Munkavégzés egy összetartó csapatban, versenyképes feltételek szerint megbízható, stabil vállalatnál
  • Napi háromszori étkezés térítésmentesen
  • Szállás térítésmentesen

Munkaidő: 48 óra/hét

Munkavégzés helye: Heiligenblut am Großglockner, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz