Nyitott pozíciók az Anantara New York Palace szállodában

Forrás: turizmus.com

 2021. július 21. 17:41

Anantara New York Palace, 5*-os luxusszállodánk bővülő csapatába keressük az alábbi pozíciókba leendő kollégáinkat:
  • Receptionist
  • Night Receptionist / Auditor
  • Front Office Supervisor
  • Concierge
  • Guest Service Center - Call Centerist
  • Housekeeping Supervisor
  • Masseur Therapist

Elvárások:

  • 4-5*-os szállodában min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magas motiváltság
  • Vendég- és sikerorientált hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás: (HK Supervisor és Masseur Therapist pozíciókban középszintű angol is elegendő)

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria és dolgozói kedvezmények
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú megbízható munkahely
  • Tréningek

Pozíció megjelölésével várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: