Online Marketing Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. március 30. 10:00

Szeretnél egy innovatív, fiatal csapat része lenni? Olyan helyet keresel, ahol lehetőséged van a fejlődésre, és kibontakoztathatod kreativitásod? Légy az Everguest Online Marketing Managere!

Az Everguest turisztikai startupként széles körű szolgáltatásokat nyújt szállodáknak, és különböző vendéglátóipari és szórakoztatóipari központoknak Reputation Management, Revenue Management, valamint Marketing Management terén.

Főbb feladatok:

  • Social media menedzsment és stratégiai tervezés ügyfeleink számára
  • Kreatív tartalomgyártás, szövegírás weboldal és social media felületekre
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Együttműködés a marketingcsapattal
  • Kreatív megoldások keresése mind a saját, mind az ügyfeleink online marketingjét illetően

Elvárások:

  • 2+ év tapasztalat online marketing területén
  • Több év tapasztalat social media contentgyártásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú, magabiztos kommunikáció angolul, szóban és írásban
  • Proaktív, kreatív és kezdeményező személyiség
  • Stratégiai tervezés és analitikus gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Turisztikai tapasztalat
  • OTA-platformok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • Innovatív startupként a szakma legjobbjai mellett fejlődhetsz
  • Folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkezünk
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet
  • Home office-ban dolgozhatsz, a vírushelyzetet követően is

Munkaidő: Heti 40 óra, rugalmasan

Munkavégzés helye: Budapest (home office)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, várjuk angol nyelvű CV-det az alábbi e-mail-címre: