Online marketing manager, Mellow Mood Hotels

Forrás: turizmus.com

 2017. február 01. 13:50

Online marketing manager pozícióba keres szakembert a Mellow Mood Hotels az alábbi feltételekkel:

Feladatok és felelősség:

• Online marketing tevékenység és megjelenések koordinálása, végrehajtása • Marketing csoporttal (marketing igazgató, grafikus, asszisztens) folyamatos együttműködés • Értékesítés folyamatos stratégiai és operatív támogatása • Adminisztrációs és szervezési feladatok • Google AdWords kampányok • Weboldalak és social media oldalak folyamatos felügyelete, tartalom feltöltése, kezelése • Online marketing és közösségi média kampányok tervezése, kampányok teljes körű lebonyolítása • Kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése • Online marketing terv összeállítása • Folyamatos együttműködés az online megjelenések kapcsán a külsős cégekkel.

Elvárások:

• Felsőfokú, szakirányú végzettség • Hasonló munkakörben, idegenforgalmi, szállodai területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat • Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt • Gyors és precíz munkavégzés • Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd • Kiváló megjelenés • Feddhetetlen előélet.

Amit ajánlunk:

• Stabil háttérrel rendelkező vállalat • Kiváló légkör egy fiatalos, dinamikus csapatban • Versenyképes fizetés

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk: hr@mellowmoodhotels.com

(X)