Online marketing manager, Velence

Forrás: turizmus.com

 2019. február 25. 12:45

Keressük munkatársunkat a Velence Resort & Spa, valamint további turisztikai és szállodai projektek online marketing feladatainak menedzselésére.

Amiben számítunk Rád:
• online marketing stratégia kidolgozása és megvalósítása
• weboldalak kezelése (weboldal szerkesztés, szövegírás, tartalom feltöltés) és időszakos funkcionalitásbeli fejlesztési javaslatok összeállítása
• online marketing kampányok és email marketing tevékenységek menedzselése
• kapcsolattartás ügynökségekkel, irányítás, ellenőrzés
• közösségi média felületek menedzselése
• heti/havi online statisztikák elkészítése

Úgy gondoljuk, a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy rendelkezz:
• online marketing területen szerzett tapasztalattal – lehetőség szerint szállodai és/vagy turisztikai területen
• naprakész számítógépes ismeretekkel
• Google Analitika használatának ismeretével
• kitűnő kommunikációs és szervezőképességgel
• középszintű angol nyelvtudással
• proaktív szemlélettel
• munkádat precízen, csapatszellemben végezd, kreatívan és gyorsan gondolkozz, reagálj.
Előnyt jelenthet a HostWare rendszer és szállodai online szállásközvetítő oldalak kezelésének ismerete.

Amire számíthatsz:
• változatos feladatokkal teli munka, új kihívások
• fiatal csapat
• korrekt bérezés és motivációs rendszer.

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@whitehotel.hu címre. Ne felejtsd el megjelölni bérigényedet - akár nettóban, ha úgy könnyebb, de jelezd, hogy az összeg hogyan értendő (nettó/bruttó).

(X)