Operatív igazgatót/Director of Hotel Operations

Forrás: turizmus.com

 2023. február 03. 15:00

Főbb feladatok:

  • Átfogó folyamatok biztosítása és felügyelete a szálloda üzletmenetének minden működési területén a menedzsmenttel és a vezetői csapattal együttműködve
  • Az Operatív igazgató közvetlen felettese a Szállodaigazgató. Felügyelete alá tartozik az F&B, Konyha, Housekeeping, Front Office, Wellness, Karbantartás
  • A szálloda színvonalas és gazdaságos üzemeltetése
  • A szálloda teljes személyzetének irányítása, munkájuk ellenőrzése
  • A napi működés részlegek közötti koordinálása, ellenőrzése
  • Beszerzések bonyolítása a cégvezető iránymutatása alapján
  • Jogszabályi és hatósági megfelelőség biztosítása
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések alapján a szükséges kapacitások biztosítása
  • Együttműködés az értékesítéssel különösen a nagy rendezvények kiajánlásakor
  • Étterem, bankett, konyha részlegeken az optimális dolgozói létszám biztosítása
  • Folyamatos monitoring a költségek felett és javaslattétel a hatékonyabb üzemelés érdekében
  • A piaci változások és a konkurencia figyelemmel kísérése a különböző csatornákon
  • Tervek, jelentések készítése a tulajdonosok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szállodai szoftverek magabiztos használata pl. Flexys
  • Szálloda vezetői munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés, szolgáltatás centrikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási költségtérítés vagy cégautó
  • Térítésmentes étkezés
  • Kedvező üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Herceghalom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajz, motivációs levél