Operatív vezető - (400 apartmant kezelő cég)

Forrás: turizmus.com

 2024. február 01. 08:00

Egy operatív vezetőt keresünk aki – ahogy a neve is mutatja – felelős lesz a cégünk üzemeltetéssel kapcsolatos operatív vezetéséért.

A TELJES, RÉSZLETES ÁLLÁSHIRDETÉST, KÉRLEK, ITT TEKINTSD MEG:

Főbb feladatok:

  • Cégünk napi folyamatainak irányítása
  • Beosztottak (~50 fő) motiválása, munkájuk ellenőrzése és szakmai támogatása
  • Feladatok meghatározása, kiosztása, felügyelete
  • Működéssel kapcsolatos szabályok felülvizsgálata és kidolgozása
  • KPI-ok írása, információk gyűjtése, célszámok, célok meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év középvezetői/menedzseri tapasztalat
  • Kiváló menedzsment- és vezetői képességek
  • Excel, Word irodai szoftverek ismerete
  • Kimutatások, KPI-ok készítésének ismerete
  • Magas szintű szervező készség a munkavégzésben, akár új módszertanok bevezetésével
  • Precizitás, stratégiai gondolkodásmód
  • Önmotiváltság a szakmai fejlődésben
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv, társalgási szint

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz igazodó komplex juttatási csomag (alapbér + célbónusz)
  • Szakmailag magas szintű és önálló munka, karrierépítési lehetőség
  • Saját ötletek megvalósítása
  • A munkavégzéshez szükséges felszerelés (mobiltelefon, laptop)
  • Képzések biztosítása
  • Modern iroda

Munkaidő: 8 óra/nap

Munkavégzés helye: Budapest - www.bpresidence.hu

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Pályázatodat (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) küldd el az alábbi e-mail-címre, tárgy mezőben „Operatív vezető”-ként megjelölve. A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne: