Operatív vezető, Nádas Pihenőpark, Vasad

Forrás: turizmus.com

 2019. június 28. 13:07

Budapest közelében, a Nádas Pihenőparkba keresünk kollégát, akit nemcsak csodás környezettel várunk, hanem befogadó légkörrel, odafigyeléssel, fejlődési lehetőséggel.

Főbb feladatok:

  • A szálloda és rendezvényhelyszín üzemeltetésének koordinálása, felügyelete.
  • A komplexum működésének műszaki és tárgyi feltételeinek biztosítása, szükséges szakhatósági engedélyek meglétének felügyelete.
  • Bevételek és kiadások elszámoltatása az egyes részlegekkel.
  • Működési kimutatások készítése.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési források felkutatása.

Elvárások:

  • Szállodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet
  • Lojalitás, elkötelezettség
  • Jó szervezési, irányítási képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete (angol)

A pozíció elnyeréséhez előny:
Hostware program ismerete

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz és motivációs levél