Osztrák szálloda vezetőt és recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2016. május 31. 16:00

Szállodavezető és a recepciós munkakörbe keresünk olyan elhivatott, németül tökéletesen beszélő munkatársat, aki lehetőség szerint minél relevánsabb szakmai tapasztalattal rendelkezik, motivált, jó szervező, kézben tudja tartani egy 30 szobás szálloda napi működési feladatainak irányítását.

Feladatok:

  • Szállodai részlegek (étterem, housekeeping, recepció, karbantartás…) teljes körű összefogása, irányítása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel a recepción, besegítés az értékesítési munkákba elsősorban hétvégén
  • Kapcsolattartás a bankkal, hivatalos szervekkel
  • Beosztások készítése, munkaügyi kérdések rendezése

Elvárások:

  • Szállodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Német nyelv magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet
  • Lojalitás, elkötelezettség
  • Jó szervezési, irányítási készség

Előny: további nyelvismeret, német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás, ellátás, internet

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük.

Elérhetőség:

(x)