Panzióvezető

Forrás: turizmus.com

 2022. február 10. 13:20

Panzióvezetőt keresünk 26 szobás, vonyarcvashegyi panziónkba, április végétől szeptember végéig tartó, heti 5 napos munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, adminisztrálása
  • Vendégszámlák vezetése
  • Vendégek elutaztatása, fizettetése
  • Szobalányok, reggeliztetők, karbantartó munkájának beosztása, ellenőrzése
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Foglalások kezelése, ajánlatkérések megválaszolása
  • Árurendelés

Elvárások:

  • Határozott, magabiztos megjelenés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban is
  • Második idegen nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Flexys front office program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Ingyenes reggelizési lehetőség

Munkavégzés helye: Vonyarcvashegy

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: