Pénztáros

Forrás: turizmus.com

 2022. június 23. 14:16

A The Ritz-Carlton, Budapest legfőbb küldetése, hogy valódi gondoskodást és kényelmet nyújtson vendégeinek, amelyet személyre szabott szolgáltatás nyújtásával érünk el. A The Ritz-Carlton cégcsoport olyan érdeklődők jelentkezését várja, akiknek szenvedélye a vendéglátás és megtesznek mindent azért, hogy felejthetetlen élményeket nyújtsanak vendégeink számára. Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához, és legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának!

Főbb feladatok:

  • Készpénzes számlák kifizetése és könyvelése
  • Számlaadatok és egyéb pénzügyi dokumentumok ellenőrzése
  • Belső pénzügyi szabályzatok és folyamatok felügyelése és az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Fájlok rendezése és nyilvántartása
  • Havi zárásban való részvétel
  • Pénzügyi információk digitális rögzítése
  • Készpénz nyilvántartása és elosztása
  • Készpénzeltérések ellenőrzése és dokumentálása

Elvárások:

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önállóság
  • Pontosság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-3 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • BKK-bérlet próbaidő lejárta után
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Marriott szállodaláncon belüli dolgozói kedvezmények
  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha tisztíttatása

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz