Pénzügyi asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. június 07. 14:45

A Belváros Hotel Budapest pénzügyi asszisztens munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi és számviteli ügyintézés
  • Beérkező számlák iktatása, szkennelése, szétosztása
  • Elektronikus iktató program kezelése, adatbevitel
  • Irattározási feladatokban való közreműködés
  • Készletekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetésében közreműködés
  • Fizetési emlékeztetők/felszólítók elkészítése, kiküldése
  • Belső társterületekkel való napi kapcsolattartás
  • Házipénztár kezelése
  • Egyéb ad-hoc adminisztrációs feladat

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (mérlegképes könyvelői vagy pénzügyi végzettség előny)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, magabiztos Excel tudás (Banki terminál program ismerete előny)
  • Precíz, pontos, megbízható
  • Nagyon jó kommunikációs és problémamegoldó készség, pozitív attitűd
  • Szóban és írásban is magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Munkahelyi étkezés

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz csatolását kérem!