Pénzügyi igazgató - Hard Rock Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. február 05. 11:01

A Hard Rock Hotel Budapest pénzügyi igazgatót keres.

Főbb feladatok:

  • A cég számviteli és pénzügyi, adózási  folyamataiért való teljes felelősségvállalás
  • Bevallások, adatszolgáltatások felügyelete, ellenőrzése; könyvelési és adózási kérdések kezelése
  • Rövid és hosszú távú cash flow tervezés, likviditásmenedzsment, pénzügyi kockázatok kezelése
  • Aktív részvétel időszaki és éves zárási feladatok végrehajtásában, a könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben
  • Aktív közreműködés a számviteli folyamatok fejlesztésében, munkatársak fejlesztésében
  • Banki kapcsolatok ápolása
  • Feladatköreit érintő jogi, szabályzati változások nyomon követése
  • A pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése
  • Pályázatok, beszerzések pénzügyi részének tervezése, lebonyolítása, elszámolása
  • Pénzügyi szerződések, szabályzatok elkészítése
  • Egyéb eseti jellegű gazdasági feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Pénzügyi/gazdasági területen szerzett legalább BSc diploma
  • Magas szintű szakmai ismeretek
  • Gazdasági területen, vezetői munkakörben megszerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszerek irányítói szintű ismerete
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret (MS Excel/Word/PowerPoint )
  • Szállodai szoftwerek ismerete előny (Opera, SUN, Materials Control)
  • Tárgyalóképes aktív  angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés
  • Agilitás és támogató vezetői attitűd
  • Megoldásorientáltság

Amint kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív, fiatal, dinamikus csapat
  • Egyedülálló munkakörnyezet egy vadonatúj szállodában
  • Globális Hard Rock-engedmények kávézókban,  szállodákban  és kaszinókban

Munkavégzés helye: Budapest