Pénzügyi munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2023. február 04. 12:27

Az IntercityHotel Budapest a Deutsche Hospitality első magyarországi szállodájaként 2021 májusában nyitotta meg kapuit. Csapatunkba Pénzügyi munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

Napi feladatok:

  • Házi pénztár vezetése
  • Bevétel- és költségelszámolások készítése
  • Bejövő számlák költséghelyek szerinti rögzítése, digitalizálása
  • Számlákhoz tartozó háttéranyagok (megrendelések, szerződések, teljesítési igazolások) meglétének biztosítása
  • Kapcsolattartás a külső könyvelő céggel
  • Vevőkkel, szállítókkal való egyeztetés
  • Adategyezőség ellenőrzése a rendszerekben

Havi feladatok:

  • Tárgyi eszközök és készletek nyilvántartása
  • Munkavállalói költségelszámolások elkészítése
  • Havi zárásokban, elhatárolások kezelésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése, kiértékelése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Pénzügyi területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Proaktív, megoldásközpontú hozzáállás
  • Önálló munkavégzés, együttműködés társrészlegekkel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely teljes munkaidős bejelentéssel, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben
  • Térítésmentes ebéd
  • Munkába járás térítése (Budapesten belül és kívül)
  • Kedvezményes dolgozói szállásfoglalás külföldön és belföldön
  • Szabadságpénz és év végi jutalom a belépést követő évtől
  • Tapasztalt szakmai vezető
  • Fenntarthatóságra törekvés és „zöld” szemlélet
  • Nemzetközi háttér

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: IntercityHotel Budapest, Budapest, Baross tér 7-8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz