Pénzügyi ügyintéző teljes vagy részmunkaidőben

Forrás: turizmus.com

 2021. december 02. 17:19

Főbb feladatok:

  • Elszámolások készítése menetlevél alapján, számlázás
  • Bejövő, kimenő számlák kezelése, kintlévőség kezelés
  • Könyvelő részére a könyvelési anyag előkészítése
  • Pénzügyi kimutatások készítése szállítókról és vevőkről
  • Üzleti folyamatok, vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel
  • Postázási, adminisztrációs és irattárolási feladatok elvégzése
  • Minden 4. héten telefonos ügyelet vállalása a munkaidőn kívül fellépő problémák orvoslásához (telefonos ügyeletünk kizárólag sürgős esetben áll a megrendelők rendelkezésre, ahogy a weboldalunkon is látható)
  • Főmunkaidős foglalkoztatás esetén a szervezési részlegnek besegítés

Elvárások:

  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szeretünk pozitív, nyitott emberekkel együtt dolgozni, akiknek fontos az önfejlesztés, a "többet akarás"

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai és emberi elvárásoknak kell megfelelnie, és értékeli, hogy e szerint az elv szerint kiválasztott emberekkel lesz körülvéve

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbecsüljük erkölcsileg és anyagilag is a kollégáinkat. Minél jobban teljesítesz, annál többet remélhetsz

Munkaidő: 6 vagy 8 órában

Munkavégzés helye: Budapest, Mogyoródi út

  • fényképes önéletrajz és
  • motivációs levél elküldésével

A tárgy mezőben kérjük megjelölni: Jelentkezés - Pénzügyi ügyintéző (illetve hogy teljes vagy részmunkaidőben jelentkezik)

MUNKAKEZDÉS: LEGKÉSŐBB FEBRUÁR 15-IG