PR & Marketing Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. június 14. 07:00

PR & Marketing Managert keres a 418 szobás Dean’s College Hotel.

Szeretnél egy különleges, új brand piaci bevezetésének részese lenni? Lételemed a social media, de egy PR-esemény szervezése is lázba hoz? Ha a fentiekre igen a válasz és szeretnél egy lelkes, szuper csapatban dolgozni, ahol támogató, nemzetközi tapasztalattal rendelkező management és tulajdonosok várnak, akkor arassunk együtt sikereket, jelentkezz hozzánk most!

Főbb feladatok:

  • Fejleszd tovább a szálloda és az étterem arculatát, dolgozd ki a brand standardeket
  • Kezeld a weboldalunkat, közösségi média csatornáinkat, gyárts tartalmat
  • Indítsd el a szálloda piaci bevezetéséhez kapcsolódó marketing- és PR-tevékenységeket
  • Támogasd a szálloda sales és F&B csapatát a promóciók kidolgozásában és megvalósításában
  • Sajtókapcsolataid révén koordináld a szálloda médiában való megjelenéseit
  • Dolgozd ki az éves PR- & marketingtervet

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat marketing és PR területen
  • Lelkes, dinamikus, siker- és minőségorientált személyiség
  • Nagy fokú precizitás, tökéletes helyesírás és önálló munkavégzési készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban is

Amit kínálunk:

  • Egy egyedülálló, új, izgalmas termék kihívásai
  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • Gyönyörű munkakörnyezet prémium kategóriás irodával és munkaeszközökkel
  • Fiatalos, motivált, jó fej kollégák
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Dean’s College Hotel, 1094 Budapest, Tűzoltó utca 50–56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű CV
  • Motivációs levél