Proactive sales manager, Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace

Forrás: turizmus.com

 2017. szeptember 10. 14:34

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban.

PROACTIVE SALES MANAGER

Feladatok és felelősség
• A szálloda céges (corporate) és leisure ügyfelei felé történő teljes körű értékesítés és kapcsolattartás és a hozzá tartozó bevétel maximalizálása
• Új ügyfelek felkutatása, akvirálása, megtartása
• A szálloda képviselete személyes találkozókon, szállodai látogatásokon, céges eseményeken
• Ajánlatok, szerződések készítése, ártárgyalások lebonyolítása
• Aktív közreműködés és proaktivitás a szálloda által meghatározott éves célszámok elérésében
• Csoportos üzletszerzés a céges és leisure piaci szegmensből (lead generation)

Elvárások
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Szállodai rendezvények értékesítésében megszerzett, legalább 2 éves tapasztalat
• Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
• Kiemelt proaktivitás
• Vendégközpontú hozzáállás
• Jó kommunikációs és szervezőkészség telefonon és személyesen
• Önálló munkavégzés
• Rugalmasság, terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk
• Versenyképes jövedelem
• Személyzeti étkezés
• Stabil háttérrel rendelkező vállalat
• Igényes munkakörnyezet
• Kiváló légkör egy lendületes csapatban
• Előrelépési lehetőség

Előnyt jelent
• 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével:

(x)