Proaktív értékesítési munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. október 12. 15:47

A Radisson Hotel Group lánchoz tartozó Park Inn by Radisson Zalakaros Hotel & Spa szállodájába Proaktív értékesítési munkatárs pozícióba keresünk kollégát.

Főbb feladatok:

  • A szállodai szolgáltatások értékesítése, új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Partnerlátogatás, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Versenytársak szolgáltatásainak ismerete, aktív részvétel a szálloda üzletfejlesztési tevékenységében

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Szálloda értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítői attitűd,
  • Proaktivitás, határozottság, magabiztos fellépés
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség,
  • Mobiltitás, B kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • A szakmában eltöltött több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Év végi bónusz

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Zalakaros

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: