Proaktív MICE Sales Manager, Budapest - Zalacsány

Forrás: turizmus.com

 2020. február 01. 10:00

Főbb feladatok:

  • Felelős a MICE szegmens értékesítéséért
  • Szorosan együtt dolgozik az Event Managerrel, a Golf Sales csapattal, és a Hospitality Director irányába riportol
  • Részt vesz az aktív értékesítési tevékenységben - az árbevételi tervben meghatározott célok elérése érdekében - a MICE szegmensben
  • Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket
  • Koordinálja és folyamatosan figyelemmel kíséri a konferenciák és egyéb rendezvények foglalásait
  • Aktívan részt vesz új üzleti lehetőségek felkutatásában, valamint a már meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok kivitelezésében
  • Az elvégzendő és elvégzett tevékenységekről activity-ket vezet
  • Háznézéseket szervez és bonyolít le
  • Figyelemmel kíséri a versenytársak tevékenységét
  • Adatbázisokat készít és frissít: korábbi rendezvények, foglalások, ügyféladatok, hűségprogramok, promóciók
  • Értékeli, és figyelemmel kíséri az üzleti folyamatokat és a lehetséges új üzleteket
  • Új céges megrendelők akvirálása az alábbi területekre: rendezvények, tréningek, szállodai szobafoglalások, incentive utazások
  • Key account-kezelés

Elvárások:

  • Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás, jó céges kapcsolatrendszer
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség szóban, írásban magyar és angol nyelven
  • Jó megjelenés, megnyerő modor
  • Angol és még egy idegen nyelv ismerete (preferáltan német)
  • Teljesítményorientált hozzáállás, kreatív gondolkodás
  • Terhelhetőség, pontos, gyors munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismerete
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés megegyezés szerint, részben jutalékos rendszerben
  • Útiköltség-térítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkavégzés helye:
Budapest - Zalacsány

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz