Proaktív Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 28. 10:48

A Park Inn by Radisson Budapest csapatába keresünk proaktív sales munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A szállodai szolgáltatások értékesítése, új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Partnerlátogatás, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Versenytársak szolgáltatásainak ismerete, aktív részvétel a szálloda üzletfejlesztési tevékenységében

Elvárások:

  • Dinamikus, sikerorientált személyiség
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • 4-5 csillagos nemzetközi lánchoz tartozó szállodában, proaktív corporate sales területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kellemes munkahelyi légkör, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: