Project Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. november 02. 16:12

Főbb feladatok:
•Kapcsolattartás a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
•Részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
•Folyamatos projekt gondozás, tárgyalások, megbeszélések lebonyolítása
•Kivitelezések koordinációja, ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
•Általános projekt adminisztráció
•A projekt ütemtervben foglalt határidők betartatása
•Az projektek során felmerült igények, változtatások kezelése
•Kivitelezési bejárásokon, egyeztetéseken, ellenőrzéseken való részvétel
•Hibalista elkészítése, nyomon követése
•Elkészült épületek átvétele, megvalósulási dokumentációk felülvizsgálata

Elvárások:
•Épületüzemeltetésben szerzett minimum 2 év tapasztalat

Előny:
•Energia management ismeretek
•AutoCAD felhasználói szintű tudás

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Próbaidő után Cafeteria
•20 nap -időarányosan járó alapszabadság és pótszabadság
•Ingyenes munkaruha tisztítás
•Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben
•Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
•Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok
és még több minden.

(x)