Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2020. július 16. 13:24

Keressük az Andrássy út szomszédságában található, frissen felújított 4 csillagos Mamaison Residence Izabella szállodánk Recepciósát.

Főbb feladatok:

  • A szálloda arca leszel, te vagy az első, akivel a vendég találkozik a check-in-nél, és az utolsó a check-out-nál!
  • Adminisztrációs feladataid is lesznek, sok riportot és statisztikát fogsz készíteni.
  • Segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk, illetve Budapesten. Te leszel a szálloda kisokosa, aki mindig minden információt tud és segít a vendégeknek.

Elvárások:

  • Folyékonyan tudsz kommunikálni angolul (egyéb nyelvek ismeretét is díjazzuk).
  • Kedves és barátságos vagy, a műszakod utolsó órájában is.
  • Készen állsz heti 40 órát, 12 órás műszakokban, akár éjszaka is dolgozni.
  • Az Office programokat segítség nélkül kezeled.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség jellemez.
  • Munkádat precízen, nagy fokú odafigyeléssel végzed.
  • Fontos számodra, hogy fizetésedet kiskapuktól mentesen, teljes mértékben bejelentve, időben megkapd.
  • Ha 1-2 évet dolgoztál hasonló pozícióban annak nagyon örülünk, de nem elvárás.

Amire számíthatsz:

  • Kellemes munkakörnyezetben, egy biztos munkahelyen dolgozhatsz.
  • Összetett bérezési csomagot kapsz.
  • Támogatjuk munkába járásodat.
  • Ingyenes hétvégére mehetsz külföldi testvérszállodáink valamelyikébe.
  • Előre lépési lehetőséget biztosítunk számodra.

Munkaidő:
12 óra

Munkavégzés helye:
Mamaison Residence Izabella, Budapest

Amennyiben úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat Jakab Edit részére az alábbi e-mail-címre: