Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. április 28. 11:32

A Radisson Hotel Group lánchoz tartozó Park Inn by Radisson Budapest szállodájába Recepciós pozícióba keresünk proaktív munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
  • Vendégek tájékoztatása, programok értékesítése
  • Vendégkérések és panaszok kezelése
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Telefonok és e-mailek kezelése
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, színvonalas munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatjátékos, vendégközpontú szemlélet
  • Elsősorban angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szoftver ismerete és szobafoglalási tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes, modern munkahelyi környezet, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: