Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. július 08. 17:21

Az esztergomi Portobello Wellness & Yacht Hotel csapatába munkatársat keresünk Recepciós munkakörbe, 12 órás műszakban.

A Continental Group üzemeltetésében működő Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom belvárosában, csendes, nyugodt környezetben található, a Prímás-szigeten a Kis-Duna partján. Az épület közvetlen, zárt folyosós összeköttetésben áll a szálloda wellness részlegeként is üzemelő, közkedvelt Aquasziget Élményfürdővel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, elutaztatása
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a részlegekkel (HK, F&B, műszak)

Elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, emberközpontú, gyakorlatias csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Sokrétű, érdekes feladat
  • Személyzeti étkezés

Munkavégzés helye: Esztergom

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével jelentkezhetnek az alábbi e-mail-címen: