Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 20. 08:00

Vecsési, 4 csillag superior minősítésű, reptéri wellness-szálloda RECEPCIÓS munkakörbe új munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok elvégzése nappalos és éjszakás műszakban is
  • Vendégek érkeztetése és utaztatása
  • Számlák kiállítása
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, ajánlatok elkészítése
  • Telefonok kezelése
  • Vendégekkel való kommunikáció írásban és szóban
  • Kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel

Elvárások:

  • Közvetlen, segítőkész, vendégszerető és pozitív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád felhasználói szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hostware program ismerete
  • Második idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Kedvezményes belépő a szálloda fitnesz részlegébe
  • Fiatalos, lendületes csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alább e-mail-címen: