Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. november 03. 17:35

A Vital Hotel Nautis**** superior szálloda fiatalos csapatába recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, utaztatása
  • Vendégek tájékoztatása, segítségnyújtás kérdés, probléma esetén
  • Folyamatos kapcsolattartás a többi részleggel
  • Foglalások ellenőrzése, vendéganyagok kezelése

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kedves, vendégközpontú hozzáállás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point stb.)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Flexys Font Office rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal
  • Személyzeti étkezés
  • Biztos munkahely, hosszú távra
  • Utazási hozzájárulás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat, segítőkész, barátságos kollégák

Munkavégzés helye: Gárdony

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz