Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. november 24. 16:10

Zalakarosi szállodánk felvételre keres főállású, teljes munkaidős foglalkoztatásra RECEPCIÓS munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása a szállodalánc elvárásaival összhangban.
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása az érkezéstől egészen a távozásig, be- és kijelentkeztetésüknek intézése, számlázás.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozott megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szoftver ismerete és szobafoglalási tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetartó, jó hangulatú csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Zalakaros

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz