Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. május 18. 16:17

Budapesti, belvárosi, 30 szobás aparthotel recepciós - üzemeltető munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Egyéni vendégek be- és kijelentkeztetése, kapcsolattartás
  • Adminisztratív, számlázási feladatok ellátása, pénzkezelés
  • Foglalások kezelése (e-mailben és különböző foglalási platformokon)
  • Takarítószemélyzet informálása, az aznapi takarítási folyamat megszervezése
  • Együttműködés karbantartó kollégákkal

Elvárások:

  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv ismerete (írásban és szóban)
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Bejelentett munka

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Többéves, 3 vagy 4 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Plusz nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező munkáltató
  • Versenyképes fizetés - nettó 400.000 Ft
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát várjuk