Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. június 09. 17:40

Ha szeretnél egy olyan új 5*-os szálloda csapatában dolgozni, amely a Leading Hotels of the World tagja egyedüliként Magyarországon, gyorsan tanulsz, szereted a felelősséget, tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megállod a helyed, akkor várunk, hogy csatlakozz a KOZMO Hotel Budapest dinamikus csapatához, és küldd el önéletrajzodat nekünk még ma!

Főbb feladatok:

  • A check-in és check-out folyamatok, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása az éjszakai órákban
  • Kapcsolattartás, információadás vendégek részére
  • A vendégeknek nyújtott szolgáltatások biztosítása
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Legalább 1 éves recepciós tapasztalat (5*-os szállodában szerzett tapasztalat előny)
  • Angol nyelv magas szintű ismerete elvárás, és egy másik idegen nyelv közép szintű ismerete előnyt jelenthet
  • Kiváló szervezőképesség, a részletekre való figyelés
  • Magas szintű stressz- és konfliktuskezelési, valamint problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkaruha, valamint annak mosatása
  • Napi étkezés a szálloda dolgozói étkezőjében
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Kedvezményes szálláslehetőségek a világ bármelyik Leading Hotels of the World szállodájában
  • Szállodánkon belüli és külföldi szállodákban karrierlehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz