Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. július 01. 15:21

Csatlakozz hozzánk! Az Accent Hotels által üzemeltetett, tiroli Sporthotel Cristall kollégát keres Recepciós pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása és elutaztatása
  • Szobafoglalás és levelezés német és angol nyelven
  • Szobaértékesítésben való részvétel, tanácsadás a vendégek részére, illetve extra szolgáltatások eladása
  • Guest Relations (a vendégek tájékoztatása, kirándulások és jegyek foglalása, egyéb foglalások)
  • A telefonközpont kezelése, hívások fogadása

Elvárások:

  • Kiváló informatikai ismeretek, szállodai szoftver (Casablanca) ismerete előny
  • Német és angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Csapatszellem és felelősségteljes munkavégzés
  • Az emberekkel való foglalkozás szeretete
  • Ápolt külső és igényes megjelenés
  • Nyitott és kommunikatív személyiség, rugalmasság és motiváltság
  • Recepción szerzett tapasztalat, valamint olasz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés, 13. és 14. havi bér
  • Júliustól szezon végéig (előreláthatólag október közepe) 48 órás munkaviszony
  • Személyzeti szállás, napi háromszori étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotelshez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség energikus, segítőkész csapatban

Munkaidő: 48 óra/hét

Munkavégzés helye: Fulpmes, Tirol, Ausztria

Kérjük, fényképes önéletrajzod a megpályázni kívánt munkakörrel együtt küldd el számunkra az alábbi e-mail-címre: